מהן שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות?

שירות הלקוחות פעיל בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 08:30 – 17:00, לאחר שעות הפעילות ניתן לפנות במייל בכתובת  [email protected] או באמצעות טופס הפנייה בעמוד זה ואנו נענה לפנייתכם בהקדם.

אחריות אולרים וסכינים Victorinox

Victorinox מתחייבת כי כל האולרים והכלים מיוצרים מפלדת אל חלד איכותית, ומספקת אחריות לכל החיים במקרה של פגמים בחומר ובייצור (שנתיים עבור רכיבים אלקטרוניים). נזק שנגרם כתוצאה מבלאי רגיל, שימוש בלתי הולם או פגיעה מכוונת לא יכוסה ע”י אחריות זו. דמי שירות יחויבו על שירות ותיקונים שאינם נכללים במסגרת האחריות. אולרים פגומים יתוקנו במידת האפשר, או יוחלפו באולרי Victorinox שווי ערך חדשים – אם במסגרת האחריות.

אחריות שעוני Victorinox Swiss Army

שעוני Victorinox Swiss Army המקוריים נמכרים רק דרך קמעונאים מורשים. על ידי בחירה באחד מהסוחרים המורשים שלנו, תוכל להיות בטוח שקיבלת מוצר אותנטי, באיכות גבוהה, עם אחריות מלאה לתקופה של חמש שנים מיום הקנייה ובנוסף אחריות על הסוללה למשך שנה מיום הרכישה. (אחריות של שלוש שנים בקנייה לפני ה- 1/1/2019).  האחריות מכסה פגמים בייצור. במקרה של כל פגם כזה, Victorinox Swiss Army מתחייב, לפי הצורך ועל פי שיקול דעתו, לתקן את שעונך או להחליפו בדגם זהה או דומה.
אחריות היצרן אינה מכסה: בלאי סביר והתיישנות (שינויים בצבע הרצועות, שריטות על הזכוכית), שימוש לא תקין, וכן נזק הנובע משימוש לרעה, תאונות או תיקון בלתי מורשה.
האחריות הבינלאומית תקפה רק אם תעודת האחריות הושלמה כהלכה, מתוארכת והוחתמה על ידי סוחר Victorinox Swiss Army מורשה.
אנו ממליצים לא לקנות שעוני Victorinox Swiss Army מסוחרים בלתי מורשים. מקורם של שעונים הנמכרים באינטרנט אינו ידוע, והם עשויים להיות שעוני יד שנייה משומשים, או אף מזויפים.

אחריות שעוני WENGER

שעוני Wenger המקוריים נמכרים רק דרך קמעונאים מורשים. על ידי בחירה באחד מהסוחרים המורשים שלנו, תוכל להיות בטוח שקיבלת מוצר אותנטי, באיכות גבוהה, עם אחריות מלאה לתקופה של שלוש שנים (36 חודשים) מיום הקנייה. האחריות מכסה פגמים בייצור. במקרה של כל פגם כזה, חברת Wenger מתחייבת, לפי הצורך ועל פי שיקול דעתה, לתקן את שעונך או להחליפו בדגם זהה או דומה. במקרה ששעון Wenger שלכם יהיה בלתי ניתן לתיקון, כלומר אם התיקון אינו יכול להחזירו למצב של פעולה תקינה חברת Wenger מתחייבת להחליפו בשעון Wenger בעל מאפיינים זהים או דומים. תוקף האחריות המתייחסת לשעון החלופי תפוג 3 שנים לאחר תאריך קבלת השעון החלופי.
אחריות היצרן אינה מכסה: את חיי הסוללה, בלאי סביר והתיישנות (שינויים בצבע הרצועות, שריטות על הזכוכית), שימוש לא תקין, וכן נזק הנובע משימוש לרעה, תאונות או תיקון בלתי מורשה.
האחריות הבינלאומית תקפה רק אם תעודת האחריות הושלמה כהלכה, מתוארכת והוחתמה על ידי סוחר Wenger מורשה.
אנו ממליצים לא לקנות שעוני Wenger מסוחרים בלתי מורשים. מקורם של שעונים הנמכרים באינטרנט אינו ידוע, והם עשויים להיות שעוני יד שנייה משומשים, או אף מזויפים.

אחריות שעוני Mondaine

שעוני Mondaine המקוריים נמכרים רק דרך קמעונאים מורשים. על ידי בחירה באחד מהסוחרים המורשים שלנו, תוכל להיות בטוח שקיבלת מוצר אותנטי, באיכות גבוהה, עם אחריות מלאה לתקופה של שנתיים (24 חודשים) מיום הקנייה. האחריות מכסה פגמים בייצור. במקרה של כל פגם כזה, Mondaine מתחייבת, לפי הצורך ועל פי שיקול דעתה, לתקן את שעונך או להחליפו בדגם זהה או דומה.

אחריות היצרן אינה מכסה: את חיי הסוללה, בלאי סביר והתיישנות (שינויים בצבע הרצועות, שריטות על הזכוכית), שימוש לא תקין, וכן נזק הנובע משימוש לרעה, תאונות או תיקון בלתי מורשה.

האחריות הבינלאומית תקפה רק אם תעודת האחריות הושלמה כהלכה, מתוארכת והוחתמה על ידי סוחר Mondaine מורשה.

אנו ממליצים לא לקנות שעוני Mondaine מסוחרים בלתי מורשים. מקורם של שעונים הנמכרים באינטרנט אינו ידוע, והם עשויים להיות שעוני יד שנייה משומשים, או אף מזויפים.

אחריות תיקים ומזוודות Victorinox

יש לשמור את קבלת הקניה כהוכחת רכישה, חובה להציג חשבונית רכישה לקבלת שירות במסגרת האחריות. האחריות שלנו חלה אך ורק על מוצרים שנרכשו מחנויות או קמעונאים מורשים של Victorinox. תקופת האחריות מתחילה ממועד הרכישה המקורית.

כל דגם Victorinox, תיק או מזוודה, עבר לפחות 30 בדיקות קפדניות, המדמות את התרחישים הקיצוניים ביותר בעולם ותנאי סביבה קשים. משטר הבדיקות שלנו מבטיח דיוק, כוח ועמידות כמצופה מהמותג Victorinox. כל פריט נבדק בקפדנות על ידי טכנאי מוסמך לפני שיווקו.

בלינק הבא תוכלו לבדוק מהי האחריות למוצר אותו רכשתם (משתנה על פי הקולקציות השונות):

פירוט אחריות על פי קולקציות

האחריות אינה מכסה נזקים קוסמטיים, בלאי, נזק הנובע משימוש לרעה, שימוש לא נאות, תיקון לא מורשה או טיפול לא תקין. בעוד התיקונים יבוצעו באופן מקצועי, אנו לא יכולים להבטיח את שימור המראה המקורי. האחריות אינה מכסה בלאי טבעי, אך אנו שומרים מלאי חלקי חילוף ובמידת האפשר, נשמח לתקן נזק הנגרם על ידי בלאי עבור תשלום סמלי.

אחריות תיקים ומזוודות WENGER

יש לשמור את קבלת הקניה כהוכחת רכישה, חובה להציג חשבונית רכישה לקבלת שירות במסגרת האחריות. האחריות שלנו חלה אך ורק על מוצרים שנרכשו מחנויות או קמעונאים מורשים של Wenger. תקופת האחריות מתחילה ממועד הרכישה המקורית ולמשך שלוש שנים כנגד פגמים בייצור. במקרה של פגם בייצור בחומרים או במוצר תחת שימוש רגיל במהלך תקופת האחריות, אנו נתקן או נחליף את המוצר בהתאם לשיקול דעתנו עם אותו דגם או שווה ערך. האחריות אינה מכסה נזקים קוסמטיים, בלאי, נזק הנובע משימוש לרעה, שימוש לא נאות, תיקון לא מורשה או טיפול לא תקין. בעוד התיקונים יבוצעו באופן מקצועי, אנו לא יכולים להבטיח את שימור המראה המקורי. האחריות אינה מכסה בלאי טבעי, אך אנו שומרים מלאי חלקי חילוף ובמידת האפשר, נשמח לתקן נזק הנגרם על ידי בלאי עבור תשלום סמלי.

היכן אוכל למסור מוצר לתיקון?

מסירת התיקונים תעשה באמצעות שליחת דואר רשום למשרדי החברה.

כתובת המשרדים לדואר רשום:

ק.וייס בע”מ

ת.ד 2199

א.ת הרצליה 4612101

איך אדע שהאולר שברשותי הוא אולר שווייצרי מקורי של ויקטורינוקס?

אם לאולר שברשותך ישנה הטבעה של Victorinox על הלהב וסמל הצלב והמגן של Victorinox על הידית, סימן שהוא אולר שווייצרי מקורי! סמל הצלב והמגן מזוהה עם המותג Victorinox על כל כליו ומוצריו הרשמיים.

איך אזהה סכין מקצועית ומקורית מבית Victorinox?

חותמת Victorinox על הלהב וסמל הקרוס והמגן (Cross & Shield) המוטבעים על הלהב מציינים שזוהי סכין מקורית של Victorinox. סמל הנשר הוא סימן מסחרי רשום של Victorinox, והוא מופיע על להב הסכינים מאז שנת 1926.

החותמות על הלהבים הגדולים משתנות בהתאם לשנת הייצור –

משנת 2005 – VICTORINOX , SWISS MADE ,  STAINLESS

משנת 2014 (לחלק מהמוצרים)  – VICTORINOX , SWISS MADE ,  DELÉMONT

מה פירוש המונח "אל חלד"?

פלדת “אל חלד” היא פלדה בעלת עמידות גבוהה מפני קורוזיה.

על מנת להשיג את הקשיות הנדרשת, ובכדי לספק התנגדות אופטימלית לקורוזיה – הפלדה  עוברת תהליך של חיסום, ליבון וליטוש.

במקרים בהם מוצרים עשויים פלדת אל חלד אינם מנוקים במשך זמן רב, חומרים אגרסיביים (חומצות פירות, מים מלוחים וכו’) עלולים לכלות אותם.

כפות ומזלגות עשויים בדרך כלל מסגסוגת גבוהה (מפלדת כרום ניקל שאינה מגנטית), שלא ניתן להקשות אותה. זו הסיבה שכפות ומזלגות אינם צוברים קורוזיה במהלך ניקיון במדיח הכלים. מאידך, להבים של סכינים באיכות גבוהה עשויים פלדת כרום אותה ניתן להקשות. פלדה זו מכילה הרבה פחות ניקל וכתוצאה מכך יותר פחמן, ולכן גם נוטה יותר להצטברות קורוזיה. להבים העשויים מפלדה זו ניתנים להשחזה ולכן דקים וחדים יותר. הם חותכים טוב יותר ונשארים חדים לאורך זמן. השימוש בפלדה כזו מאפשר להשיג את הקשיות הרצויה והגמישות האופיינית לסכינים.

למה יש לשים לב בעת ההשחזה?

בעת תהליך ההשחזה יש להקפיד ולהשתמש בהרבה מים על מנת למנוע התחממות יתר או אף שריפה של הלהב. זו רק שאלה של זמן עד ששינויים במבנה הפלדה עלולים להשפיע על הקשיות, על קורוזיה, על פגמים, ולבסוף גם על שבירה.

שיוף והשחזה

היכן ניתן למצוא טיפים לשמירה מיטבית על הסכין שלי?

אנו ממליצים על הטיפים הבאים:

  • לאחר השימוש, יש לשטוף את הסכינים תחת מים זורמים! אם הסכינים נותרים מלוכלכים בכיור למשך זמן ארוך עם שאריות שומן או חומציות עליהם, עלולים להתפתח כתמים על הלהב.
  • את כל סכיני הבית עם ידיות הפלסטיק ניתן לרחוץ במדיח כלים, גם כאן שטיפה תחת זרם מים מומלצת. בנוסף, ודאו כי המדיח נפתח לרגע לאחר סיופ פעולתו. אדי מים חמים עלולים גם הם ליצור כתמים וקורוזיה על הלהבים.

טיפול בסכינים ומוצרים

היכן ניתן למצוא טיפים לשמירה מיטבית על האולר שלי?

ניקיון האולר ושימונו באופן קבוע, חיוניים לתפקודו התקין של האולר.

טיפול באולרים

טיפול בסוויסטולים

האם ניתן לשטוף את האולר במדיח הכלים?

הטמפרטורה במדיחי כלים יכולה להגיע ל-55 ועד 80 מעלות. כמו כן, במהלך פעולת ההדחה ישנו שימוש במלחי ניקוי וחומרי ניקוי חזקים. חשיפת אולרים לאטמוספירה אגרסיבית ולטמפרטורות גבוהות לזמן ממושך עלולות לגרום לנזק. ולכן ההמלצה היא לא להכניס אולרים למדיח הכלים.

היכן אני יכול למצוא סקירה של כל הפונקציות באולר השוויצרי המקורי של ויקטורינוקס?

רשימת הפונקציות העיקריות

באולר SwissChamp יש 19 כלים ו- 33 פונקציות. לחצו כאן לראות את כולם בפעולה.

אופי התשלום באתר

ניתן לשלם באתר שלנו באמצעות: כרטיס אשראי, חשבון Paypal פעיל או תשלום טלפוני. לא ניתן לשלם במזומן או בהעברה בנקאית עבור הרכישה.

כיצד ניתן לעדכן בשינויים לאחר ביצוע ההזמנה ?

לאחר ביצוע ההזמנה תקבלו אישור הזמנה למייל עם מספר הזמנה ופירוט המוצרים. במידה וראיתם כי ישנו צורך בעדכון הפרטים שהתקבלו: כתובת למשלוח שונה, מספר טלפון נייד, כמות פריטים שגויה ועוד.. אנא השיבו למייל אישור ההזמנה וציינו את השינויים ומספר טלפון בו נוכל ליצור אתכם קשר.

חנות התצוגה והמכירה

חנות התצוגה שלנו – אל.אס L.S נמצאת בדיזינגוף סנטר קומה ג’, תל אביב
טלפון: 03-5280831, 03-5282594

הרשמה לניוזלטר ומימוש ההטבה למצטרפים חדשים

על מנת שנוכל לעדכן אתכם בכל החדשות והמבצעים שלנו יש למלא את כתובת המייל שלכם במקום המיועד לכך בעמוד הבית שלנו ולחיצה על כפתור “שלח/י”.

לאחר מכן, מייל אישור ישלח לתיבת הדואר האלקטרוני אותה הזנתם ובו קוד קופון הטבה חד פעמי למצטרפים חדשים המקנה 15% הנחה על הרכישה הראשונה באתר. יש להזין את הקוד במקום המיועד בעמוד הקופה וללחוץ על הפעל קופון. הקוד אינו תקף בכפל מבצעים.

איך המשלוח מגיע אליי ומהו זמן האספקה?

אספקת המוצרים לרוכשים באתר מתבצעת על פי בחירה באמצעות: חברת שליחויות, דואר רשום או באמצעות איסוף עצמי מחנות התצוגה אל.אס בדיזינגוף סנטר תל אביב.

דואר שליחים – לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, המוצר יישלח אליכם עד 7 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח. לא ניתן לבצע משלוחים בימי שישי וערבי חג. על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב יומכם – בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם.

* יובהר כי היות והשילוח מתבצע על-ידי חברת שילוח חיצונית, זמני הגעת המוצר עשויים להשתנות עקב סיבות שאינן בשליטת החברה והחברה לא תהא אחראית לכך.

דואר רשום למשלוח המוצר – לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, המוצר יישלח אליכם עד 14 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות דואר רשום.

* יובהר, כי היות והשילוח מתבצע באמצעות דואר ישראל, זמני הגעת המשלוח עשויים להשתנות עקב סיבות שאינן תלויות בחברה והחברה לא תהא אחראית לכך.

איסוף עצמי –  לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, המשלוח אמור להגיע לחנות התצוגה והמכירה אל.אס בדיזינגוף סנטר תל אביב עד 5 ימי עסקים. כאשר החבילה תגיע לחנות, צוות העובדים ייצרו קשר טלפוני לעידכון הלקוח. אין לגשת לאיסוף החבילה, טרם קבלת העדכון הטלפוני מהחנות המאשר הימצאותה.

עלות המשלוחים

בקנייה מעל 200 ש”ח באתר המשלוח הוא ללא עלות נוספת. בסכום קנייה הנמוך מ- 200 ש”ח יחוייב הלקוח בדמי משלוח בגובה 25 ש”ח למשלוח בדואר שליחים עד הבית או  15 ש”ח במשלוח בדואר רשום. בבחירת איסוף עצמי מחנות התצוגה אל.אס בדיזינגוף סנטר תל אביב אין חיוב נוסף של דמי משלוח.

החלפות, החזרות וביטולים

אם אינך מעוניין בפריט שקיבלת, תוכל להחזיר אותו אלינו ולקבל החזר כספי מלא על המוצר. לא נחייב אותך על המשלוח חזרה: הוא על חשבוננו.

כל שתידרש לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט באריזתו המקורית עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. את הזיכוי הכספי תקבל תוך 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך.

אם אינך שלם עם המוצר שרכשת מכל סיבה ואתה מעוניין להחליפו באחר, אתה יכול לעשות זאת בחינם! כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר בטלפון 09-9566550 ולשלוח את הפריט, כשהוא באריזתו המקורית, מבלי שנעשה בו שימוש וללא פגם או נזק, חזרה אלינו על חשבוננו !

רוצים לשאול שאלה?

שירות הלקוחות שלנו ישמח לסייע ולענות