מציג 1–12 מתוך 83 תוצאות

Show sidebar

סכיני שף בחדות שוויצרית

סכינים מקצועיות למטבח

במסעדת פאר או במטבח הביתי, סכין שף מקצועית היא האביזר שעושה את כל ההבדל

הסכין היא האביזר החשוב ביותר במטבח. היא תעשה את ההבדל בין ארוחה ממוצעת לבישול עילי. תאפשר חיתוך מדויק ומהיר, קילוף, פריסה או קיצוץ דק ללא מאמץ. סכין שף מומלצת היא כזו שתעניק לכם אחיזה נוחה ותאפשר לכם ליהנות קצת יותר בכל פעם שאתם נכנסים למטבח. מומלץ להשקיע ברכישת סכין איכותית מבית טוב, כי היא תשרת אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות.

מלכת המטבח

המלכה של כל סכיני המטבח, רב תכליתית, בעלת להב קשיח ויציבות אחיזה. סכיני שף מגיעים במגוון גדלים ומידות, וחשוב להתאים את הסכין למידת היד הפרטית. מומלץ להצטייד באחת עם אחיזה ארגונומית, שתאפשר אחיזה נוחה, לא תעמיס משקל על כף היד ותהפוך את כל כניסה למטבח ליצירה ללא מאמץ.

קל וחומר

סכין שף מבצע את כל הפעולות הכי מורכבות במטבח ולכן חשוב שנוודא ממה עשוי להב הסכין. לרוב עשויים פלדת אל-חלד, חומר עמיד ששומר על צורתו לאורך שנים. הטרנד של השנים האחרונות היא סכין סנטוקו, שמקורה ביפן, המצוידת במבנה להב רחב, חוד קטום ומשקל נמוך יחסית. הסנטוקו, שמשמשת מסורתית לחיתוך והכנת סושי, מתאימה לכל פעולות החיתוך והפריסה, ומגיעה לרמות דיוק גבוהות.

סט סכיני שף

בין אם מדובר בפריסת ירקות, חיתוך בשר או פריסת דג לסביצ'ה, מומלץ שניעזר בכמה סוגי סכינים שיתנו לנו מגוון אפשרויות רחב. סכין בעלת להב רחב ומחורץ, למשל, תאפשר לנו לערום על הלהב את המזון שחתכנו, ואילו השקעים ימנעו מהמזון להידבק לסכין. ערכת סכיני שף תעזור לנו להפוך לשפים גם במטבח הביתי, ולכן כדאי להתחיל במבצע התאמת הערכה הנכונה.

קרא עוד

מגרדת בינונית

סכין שף Swiss Classic

148280

סכין שף רחבה Swiss Classic

סכין שף להב 19 ס"מ משונן סדרת SwissClassic

סכין שף צבעונית להב 19 ס"מ

ורוד
ירוק
כתום
צהוב

סכין סנטוקו להב מחורץ Swiss Classic

שחור
אדום
ורוד
ירוק
כתום
צהוב

סכין סנטוקו להב חלק Swiss Classic

סכין שף להב רחב מחורץ סדרת SwissClassic

סכין שף עם חריצים Swiss Classic

סכין שף ידית Rosewood

250460

סכין שף משוננת ידית Rosewood

200415

סכין בשר חריצים Dual Grip

270300