Skip to Content Contact Us

הצהרת נגישות

שלום וברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת קרל וייס בע”מ (להלן: “החברה“) הפעיל בכתובת  https://karlweiss.co.il.

חלקים מהאתר וממסמך זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך כל האמור במסמך זה ובאתר מופנים לנשים וגברים וליחיד ורבים כאחד.

אנא קרא\י בקפידה את הצהרת הנגישות המפורטת להלן. (להלן: “הצהרת נגישות“).

הגלישה והשימוש שתעשה באתר https://karlweiss.co.il.להלן: “האתר“) כפופה למדיניות הפרטיות.

במידה ואינך מסכים לאמור בתקנון ובמדיניות הפרטיות במלואה וללא תנאי וללא סייג, אנא הפסק מיד את גלישתך באתר. 

 

 1. החברה רואה חשיבות עליונה בהנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות. באתר החברה בוצעו התאמות נגישות כנדרש, על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) תשע”ג-2013.

 

 1. הנגשת אתר זה בוצעה על ידי חברת הנגשת אתרים – “נגיש בקליק”. אתר האינטרנט עומד, ככל האפשר, בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.

 

 1. החברה מקפידה כי התוכן הכתוב באתר יוצג בשפה פשוטה וברורה, והתכנים באתר יוצגו באופן ברור ומסודר, ובמידת הצורך קיימים הסברים לצד התוכן. כמו-כן האתר מותאם לצפייה בדפדפנים מודרניים ולשימוש בטלפון הסלולרי.

 

 1. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

 

 1. החברה מקפידה על כך שהאתר יעמוד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013 (להלן: “התקנות“) ברמת AA.

 

 1. החברה מיישמת את המלצות מסמך 0 מאת ארגון W3C עפ”י התקנות, ת”י 5568 – תקן להנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות ולתקן W3C’s Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA.

 

 1. באתר זה מופעל תפריט הנגשה של חברת “נגיש בקליק” הפועל באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.1 לרמה AA, ככל האפשר. השימוש בתפריט כפוף לתנאי השימוש של היצרן. לחיצה על כפתור הנגישות מאפשרת את פתיחת התפריט המכיל כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Explorer 10+, Safari, Opera.

 

 1. הנגשת האתר מתבצעת באמצעות לחיצה על כפתור הנגישות המופיע בחלקו התחתון של המסך באתר החברה, ומסומן באמצעות סימן נגישות עם תמונה של איש בצבע שחור.

באמצעות לחיצה כל כפתור נגישות זה, יוכלו משתמשים בעלי מוגבלויות להסתייע בהנגשה של תוכן האתר.

 

 1. להלן רשימה חלקית של התאמות הנגישות שבוצעו באתר החברה:

 

 • התאמה לניווט מקלדת- מתן אפשרות לניווט ע”י מקלדת.
 • התאמה לקורא מסך – התאמת האתר עבור טכנולוגיות מסייעות   כגון NVDA , JAWS.
 • חסימת הבהובים – עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים.
 • הגדלת פונט האתר ל-4 גדלים שונים.
 • התאמות ניגודיות – שינוי ניגודיות צבעי האתר.
 • התאמת האתר לעיוורי צבעים.
 • שינוי הפונט לקריא יותר.
 • הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן.
 • הגדלת התצוגה לכ-200%.
 • הדגשת קישורים באתר.
 • הדגשת כותרות באתר.
 • הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות.
 • הצהרת נגישות.
 • שליחת משוב נגישות.

 

 1. כאשר נעשה שימוש ברכיבים או אתרי אינטרנט של צד שלישי באתר כגון פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, צ`אטים חיצוניים ואחרים שאינם בשליטתנו, ייתכן והדבר יציב אתגרים בשימוש באתר בידי אנשים בעלי מוגבלויות שאין ביכולתנו לתקן.

 

 1. החברה כאמור פועלת להנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות ובאתר החברה בוצעו התאמות נגישות כנדרש, ואולם, ייתכן שיתגלו חלקים באתר או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו. אנו פועלים באופן מתמיד על מנת לשפר ולהנגיש את האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה להשתמש בו, קל וחומר לאנשים עם מוגבלות, ככל וקיים דף באתר או חלק ממנו, שטרם בוצעה עבורו התאמת נגישות או שנדרשת התאמת נגישות מיוחדת, ניתן לפנות אלינו באמצעות בחירת האפשרות “שליחת משוב” בתפריט הנגישות.

 

 1. הסדרי הנגישות בחברה:

 

ככלל אין בחברה קבלת קהל. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות הטלפון, הדוא”ל או האתר המונגש.

 

מקווים שתיהנו מחוויית קנייה נעימה ומוצלחת, אנו כאן זמינים לשירותכם בכל בעיה ושאלה.

בטלפון: 09-9566550

ובמייל: [email protected].    

image logo
Get 10% off
image

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו 10% הנחה לקנייה הראשונה

  Back top top